Stuur Woonpunt een emailDoorzoek de websiteRegiooverzichtHome
Reparatieverzoek?

Uw kraan lekt. Of de tegels in uw badkamer laten los. Of de huistelefoon in uw flat laat het afweten. Soms gaan dingen gewoon kapot en is er een reparatie nodig. Dan kunt u Woonpunt bellen. De afspraak wordt in overleg met u gepland tot op twee uur nauwkeurig, bijvoorbeeld tussen 10 en 12 uur. Zo hoeft u geen halve dag te wachten op de serviceonderhoudsmedewerker van Woonpunt. Bij grote reparaties kan een inspectie vooraf nodig zijn. Voor zeer dringende reparatieverzoeken kunt u ons overigens 24 uur per dag bellen, ook in het weekend.

U kunt bellen naar 0900-9691 (tegen lokaal tarief)

Voor alle Woonpunt huurders bestaat de mogelijkheid tot het zelf plannen van een reparatieverzoek via deze site.

Plannen via internet is heel gemakkelijk. Kan Woonpunt de reparatie zelf uitvoeren dan bepaalt u zelf wanneer één van de medewerkers van het team Service-onderhoud langskomt. U kunt ervan uitgaan dat de reparatie bijna altijd op het door u aangegeven tijdstip wordt uitgevoerd. U krijgt binnen 24 uur (behalve op vrijdagmiddag en in het weekend) een planningsbevestiging. Klik op de link hieronder.

Ik wil een afspraak maken via internet.

Storingen aan uw cv-installatie of verstopping van uw riolering kunt u beter melden via het reparatienummer. Tijdens kantooruren verbinden wij u direct door met de juiste onderhoudsdienst.