Woningen verkocht via een makelaar
Wij verkopen de woningen niet zelf. Dat doet een makelaar voor ons. In dit geval is dat Ruijters. Op hun website kunt u de woningen terugvinden die wij eerst verhuurden en nu verkopen.
Doorzoek het aanbod van koopwoningen op de website van Ruijters Makelaardij.
Huis kopen in Maastricht
De woningen die Woonpunt verkoopt in Maastricht liggen in de woonwijken Caberg, Daalhof, De Heeg, Malberg, Malpertuis, Mariaberg en Nazareth. In deze wijken zijn voorzieningen voor dagelijks levensonderhoud aanwezig en het centrum van Maastricht is niet verder dan 10 minuten fietsen. Woonpunt verkoopt in deze wijken gezinswoningen, veelal tussenwoningen of halfvrijstaande woningen. De woningen die Woonpunt verkoopt zijn gebouwd vanaf 1950 en tussentijds gerenoveerd en goed onderhouden in eigen beheer.
Appartement kopen in Maastricht
Woonpunt verkoopt appartementen in de wijken Caberg, Brusselsepoort, Daalhof, De Heeg, Malberg, Malpertuis, Mariaberg, Oud-Caberg en Pottenberg. Het aanbod koopappartementen is divers: twee-, drie- en vier-kamer appartementen en ook maisonnettes met twee verdiepingen. Ideaal voor singles, maar ook voor starters op de woningmarkt, kleine gezinnen of senioren. De appartementen zijn gebouwd in de jaren ’60, ’70 en ’80 en zijn tussentijds gerenoveerd en goed onderhouden.