Teveel (regen-) water
Door stortbuien en langdurige regen is er kans op teveel (regen-) water in en om je huis. Heeft het hard geregend, is er teveel (regen-)water in/rondom je woning ontstaan en is er géén acute spoed? Hieronder lees je wat je moet doen:
Je bent zelf verantwoordelijk voor het leegpompen van de kelder. Wel zijn er enkele uitzonderingen. Deze vind je hieronder:
-
Staat de wasmachine in de kelder (en kan de wasmachine alleen daar geplaatst worden)? Neem dan contact met ons op. Wij sturen een monteur om een verhoging te maken waar de wasmachine op gezet kan worden.
-
Staat er water in de kelder waar ook de CV-ketel hangt? Neem dan contact met ons op. Wij pompen de kelder leeg.
-
Staat de droger in de kelder? Haal de droger hier zelf weg óf maak zelf een verhoging waar de droger op kan staan. Dit is je eigen verantwoordelijkheid.
-
Is de dompelpomp (ontvangen van Woonpunt) stuk? Neem dan contact met ons op. Wij sturen een monteur om de pomp te repareren.
Wij raden je aan om geen kostbare spullen op te slaan in de kelder. Sla je spullen op in kunststof opbergboxen met deksel. Daarnaast is het van belang om, nadat het water weg is, goed te ventileren. Plaats alle spullen op een verhoging van minimaal 50 cm en niets op de grond.
Het water in de brandgang moet vanzelf weer zakken. Hier kan Woonpunt niets aan doen.
Neem contact met ons op. Wij sturen een monteur om de schade te repareren.
Neem contact met ons op. Wij sturen een monteur om de schade te repareren.
Neem contact met ons op. Wij sturen een monteur om de schade te repareren. Haal waardevolle spullen weg op de plek van de lekkage.
Neem contact met ons op. Wij sturen een monteur om de schade te repareren.
